Atsākoties aktīvai elektroskrejriteņu sezonai, lūgums pievērst uzmanību skrejriteņu izmantošanas noteikumiem!

Skolas Soma

Krišjāņa Barona muzeja nodarbība "Kāda ielūguma noslēpums"
2021-12-17
Projekta Latvijas Skolas soma pieejami tik interesanti piedāvājumi! Krišjāņa Barona muzejs piedāvā dažādas tiešsaistes tēmas, bet mūsu skolas 6.C klase ar savu klases audzinātāju izvēlējās "Kāda ielūguma noslēpums".
Skatoties un klausoties tiešsaites nodarbību, bija iespēja kā laika mašīnā nokļūt 100 gadus senā pagātnē, kad dzima ideja par mūsu Latvijas valsti. Nodarbībā redzējām “dzīvu” Barontēvu, par to paldies Nacionālajam vēstures muzejam. Andris Ērglis, muzeja gids, mums pastāstīja un parādīja daudz interesantus un saistošus materiālus. Aplūkojām, kā izskatījās Barona pēdējā dzīvesvieta – K. Barona ielas 3.nama istabiņas. Uzzinājām, kāpēc Barons nepiedalījās tik svarīgā pasākumā kā Latvijas valsts dibināšanas diena.
Ļoti interesanta nodarbība, paldies!