Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

Skolēnu autobusu kustības saraksts 2020./2021.mācību gadā*

Pietura

Laiks

Maršruts Nr. 1

“Jesperi – Ikšķile”

(pelēks autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

Līvciema iela

6:40

Jesperi

7:00

Saulkalne

7:10

Ikšķiles vidusskola

7:18

Meidrops

7:23

Elkšņi

7:31

VIADA

7:36

Elkšņi (Pietura)

7:39

Ikšķiles vidusskola

7:44

 

Maršruts Nr. 2

“Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile”

(pelēks autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

Ikšķiles vidusskola

13:00

Meidrops

13:05

Elkšņi

13.13

VIADA

13:18

Elkšņi (Pietura)

13:23

Ikšķiles vidusskola

13.28

Saulkalne

13:36

Jesperi

13:43

Ikšķile “Dainas”

13:50

Tīnūžu sākumskola

13:58

Dobelnieki

14:23

Ikšķile

14:35

 

 

 

Maršruts Nr.3 

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Raņķi-2

6:30

Mārdadži

6:55

Vācu kalns (no Celtnieka puses)

7:05

Ceplīši

7:15

Tīnūžu sākumskola

7:23

Circle K

7:28

Ikšķiles vidusskola

7:40

 

Maršruts Nr.4

 “Ikšķile – Luņģi – Meimuru virziens”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Tīnūžu sākumskola

14:30

 

 

Maršruts Nr.5

(balts autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Ikšķile

6:20

Dīriņi

7:00

Spulgas

7:05

Ievu krasti

7:15

Upītes

7:25

Drīzuļi

7:30

Kalnāji

7.35

Tīnūžu sākumskola

7:45

Jumuči

7:50

Jasmīni, Kalnatruči

7:55

Zīlmaņi

8:00

Ceplīši

8:10

Tīnūžu sākumskola

8:20

 

Maršruts Nr.6

 “Ikšķile – Jumuči - Raņķu virziens”

(balts autobuss, šoferis  Andris mob. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

15:30

Tīnūžu sākumskola

15:40

 

Maršruts Nr.7

 “Ikšķile – Tīnūži – Ikšķile”

(balts autobuss, šoferis  Andris mob. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

14:00

Tīnūžu sākumskola

14:20

Ikšķiles vidusskola

14:35

 

Maršruts Nr.8

 “Ikšķile – Luņģi – Tīnūži –Raņķi – Dīriņi - Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Ikšķiles vidusskola

13:00

 

 

* Izmaiņas spēkā ar 07.12.2020. 

 

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 2. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā: plkst.7:50, plkst.8:00, plkst.8:05: Tīnūžu sākumskolā - plkst.8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti!!!
  4. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli 29132818.
  5. Autobusa kustības grafika precizitāte +/- 3.min.
  6. Vecākiem lūgums telefoniski informēt autobusa šoferi, ja bērns slimības vai citu iemeslu dēļ nebrauks uz skolu ar skolēnu autobusu, lai nekavētu laiku pieturvietās, kurās nav bērnu.
  7. Nepieciešamības gadījumā iespējama pēcpusdienas maršrutu Nr.4 un Nr.6 apvienošana vienā reisā.