Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

Skolēnu autobusu kustības saraksts 2020./2021.mācību gadā*

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 2. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā: plkst.7:50, plkst.8:00, plkst.8:05: Tīnūžu sākumskolā - plkst.8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti!!!
  4. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli 29132818.
  5. Autobusa kustības grafika precizitāte +/- 3.min.
  6. Vecākiem lūgums telefoniski informēt autobusa šoferi, ja bērns slimības vai citu iemeslu dēļ nebrauks uz skolu ar skolēnu autobusu, lai nekavētu laiku pieturvietās, kurās nav bērnu.
Pietura

Laiks

Maršruts Nr. 1

“Jesperi – Ikšķile”

(pelēks autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

Līvciema iela

6:40

Jesperi

7:00

Saulkalne

7:10

Ikšķiles vidusskola

7:18

Meidrops

7:23

Elkšņi

7:31

VIADA

7:36

Elkšņi (Pietura)

7:39

Ikšķiles vidusskola

7:44

Maršruts Nr. 2

“Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile”

(pelēks autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

Ikšķiles vidusskola

15.30

Meidrops

15:35

Elkšņi

15.43

VIADA

15:48

Elkšņi (Pietura)

15:53

Ikšķiles vidusskola

15.58

Saulkalne

16:06

Jesperi

16:13

Ikšķile “Dainas”

16:20

Tīnūžu sākumskola

16:28

Dobelnieki

16:53

Ikšķile

17:05

 

 

Maršruts Nr.3  

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Raņķi-2

6:30

Mārdadži

6:55

Vācu kalns (no Celtnieka puses)

7:05

Ceplīši

7:15

Tīnūžu sākumskola

7:23

Circle K

7:28

Ikšķiles vidusskola

7:40

Maršruts Nr.4

 “Ikšķile – Luņģi – Meimuru virziens”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Ikšķiles vidusskola

15:30

Tīnūžu sākumskola

15:40

 

 

Maršruts Nr.5

(balts autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Ikšķile

6:20

Dīriņi

7:00

Spulgas

7:05

Ievu krasti

7:15

Upītes

7:25

Drīzuļi

7:30

Kalnāji

7.35

Tīnūžu sākumskola

7:45

Jumuči

7:50

Jasmīni, Kalnatruči

7:55

Zīlmaņi

8:00

Ceplīši

8:10

Tīnūžu sākumskola

8:20

Maršruts Nr.6

 “Ikšķile – Jumuči - Raņķu virziens”

(balts autobuss, šoferis  Andris mob. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

15:30

Tīnūžu sākumskola

15:40

 

 

Maršruts Nr.7

 “Ikšķile – Tīnūži – Ikšķile”

(balts autobuss, šoferis  Andris mob. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

                      14:00

Tīnūžu sākumskola

                      14:20

Ikšķiles vidusskola

                      14:35

 

 

* Saraksts papildināts ar 7. maršrutu 07.09.2020.